Royal-Hard

Cautam staff !!!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Cerinte de postare!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Cerinte de postare! la data de Sam Ian 16, 2016 11:17 am

Va rugam sa cititi cu atentie inainte de a posta. Riscati sa fiti sanctionati.

Cerinte de postare/informatii

• Titlul trebuie sa fie cat mai aproape de problema voastra. De exemplu, daca aveti probleme cu photoshopul si va da crash cand incercati sa utilizati functia 3D, nu puneti titlul HELP, Ajutor, Sa ma ajute cineva, Intrebare etc...puneti un titlu sugestiv, cum ar fi Crash Photoshop 3D, Photoshop 3D crash, PS 3D crash etc.

• In continut trebuie sa ne explicati cat mai bine problema voastra si sa ne oferiti cat mai multe informatii utile. De exemplu: "Salut, as dori sa aflu si eu cum a fost realizat efectul de lumina din spatele textului X si ce stock sa utilizat." Nu mai veniti cu texte de genul: "Cum a fost facut efectul din spatele textului?" Iar in lucrarea respectiva sunt 2 texte si 20 efecte.

• De altfel va rugam sa postati si cate un screenshot cu eroarea ce va apare, sau cu poza din care doriti sa aflati aumite efecte. Exemplu: "Salut, am incercat sa fac o forma cu pen tool si mi-a dat eroare. Ma poate ajuta cineva?". Asa nu este corect. Corect ar fi asa: "Salut, am incercat sa fac o forma cu pen tool si mi-a dat eroare. Aveti un screenshot cu eroarea mai jos. Sper sa ma puteti ajuta. Multumesc."

Vezi profilul utilizatorului http://Royal-Hard.ForumZ.Ro

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum